ExpressVPN ناشناسی کامل

یک سرویس VPN بیشتر از همه چیز باید امنیت و حریم خصوصی را فراهم کند. از آنجاییکه ناشناسی دقیقا به آن گره خورده است، این یکی از موضوعات قابل توجه هنگام انتخاب VPN شخصی می باشد. با این حال، پنهان کردن آدرس IP و رمزگذاری ترافیک نیمی از نبرد است. یک کاربر VPN زمانی کاملا ناشناس است که ارائه دهنده VPN سیاست های سختگیرانه در مورد داده های کاربر برقرار سازد.قبل از خرید VPN در سایت parsvpn.net برای کاربران کنونی و جدید VPN، یک بررسی کامل از سیاستهای حفظ حریم خصوصی و قابلیت های امنیتی برای تعیین اینکه آیا شرکت واقعا ناشناسی را برای کاربر فراهم می آورد لازم است. پس از ارائه دهندگان VPN مورد آزمایش قرار گرفتند، ExpressVPN از نظر کاربران بالاتر بود.

Express VPN

هیچ چیزی در VPN خرید شده گزارش نشود

ارائه دهندگان VPN، همانند ISPs ، توانایی نظارت بر کاربران و پیگیری فعالیت های آن ها را دارند. همچنین ممکن است سوابقی از داده های کاربران مانند، نام ها، آدرس ها و شماره های تلفن نگه دارند. با قوانین حاکم به اشتراک گذاری فایل و برنامه PRISM از NSA، شرکت ها هر زمان ممکن است برای افشا اطلاعات به متصدیان فشار آورند. در این مورد، اگر سوابقی موجود باشد، تنها VPN واقعا ناشناس سرویسی است که گزارشی نگه نمی دارد و یا اطلاعاتی که از اشخاص بدست می آورد محافظت می کند.

ادعای نادرست پیرامون VPN

بهترین شرکت های VPN هزینه ای برای ارائه امنیت و حریم خصوصی دریافت می کنند. اما درست شبیه با کسب و کارهای دیگر، به سود علاقمندند. این باعث می شود بسیاری از آنها اظهارات گمراه کننده ای راجع به سطح ناشناسی که می توانند ارائه دهند بیان دارند. تنها بر اساس تبلیغات، تعیین اینکه کدام شرکت واقعا برای حریم خصوصی و امنیت کاربران مناسب است. در برابر فشار دولتی و سیاست های نظارتی که تقاضای افشای اطلاعات را دارند، برخی از شرکت ها سر خم می کنند. آنها سعی می کنند این سازمان ها خوشحال نگه دارند نسبت به اینکه کاربران خود را از جاسوسی حفظ کنند.

برخی از کاربران از یک ارائه دهنده VPN  راضی هستند که بتواند آدرس های IP متعدد برای دور زدن محدودیت وب سایت ها به آن ها بدهد. بقیه به دنبال رمزگذاری داده ها هستند برای اینکه در برابر سرقت های آنلاین حفاظت شوند. اما برای کسانی که نگران حفظ حریم خصوصی در برابر کسانی که برای جمع آوری داده های استفاده شده و جزئیات خصوصی تلاش می کنند، ExpressVPN وجود دارد که ناشناسی بسیار بالا همچنین امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد. این شرکت به مدت طولانی یکی از طرفدارن جدی برای حفظ حریم خصوصی کاربران بوده است و امن ترین اتصالات در دسترس برای همه دستگاههای پشتیبانی شده را عرضه می دارند.

ناشناسی واقعی با VPN

راه های مختلفی وجود دارد که یک سازمان یا یک فرد می تواند یک حمله به حریم خصوصی کاربر با دنبال کردن ارائه دهنده VPN راه اندازی کند. امنترین VPN، سرویسی است که می تواند مشترکانش را از هر گونه از این خطرات محافظت کند. دو رفتار اساسی از ارائه دهندگان VPN وجود دارد که کاربر را از همه این تجاوز ها حفظ می کند. آنها سابقه اطلاعات شخصی کاربران و گزارش گیری فعالیت آنلاین هستند. ExpressVPN هیچ سابقه ای از اطلاعات شخصی کاربران نگه نمی دارد و  فعالیت های آنلاین کاربر را پیگیری نمی کند و همچنین هیچ گزارشی برای ترافیک داده های کاربر ذخیره نمی کند. در زیر رفتاری از یک سرویس VPN که واقعا ناشناسی را عرضه می دارد آورده شده است.

قبل از خرید VPN

قبل از خرید VPN ، ابتدا، ارائه دهنده VPN باید جزئیات کاربر را که مرتبط با اشکال جداگانه پرداخت از حساب کاربر نگه داری کند. با این روش، هیچ کس نمی تواند با یک حساب کاربری ارتباط داشته باشد و همچنین بلعکس. دوم، ارائه دهنده VPN نباید هیچ گزارشی از فعالیت های آنلاین کاربر نگهداری کند. کشورهای مختلف سیاست های حفظ و به اشتراک گذاری مختلفی برای داده ها و همچنین قوانین مختلف حریم خصوصی دارد. به عنوان مثال، حذف DMCA هیچ تاثیری ندارد بر روی شرکت VPN یا کاربران وقتیکه هیچ داده ای برای اینکه ثابت کند که تخلف کپی رایت یا اشتراک گذاری فایل غیر قانونی رخ داده است در دسترس نیست. ناشناس ماندن نهایی زمانی وجود دارد که ارائه دهنده VPN هیچ اطلاعاتی از کاربر ندارد که به شخصی بدهد. در مواردی که کاربران به داده هایشان نیاز دارند که به عیب یابی اتصالات بپردازند، اولین قانون جدایی کاربران از حساب کاربری خود آنها را پوشش می دهد. به اشتراک گذاری آدرس IP همچنین به کاربران کمک می کند ناشناس باقی بمانند.

برای مقایسه ارائه دهندگان برتر خرید VPN باید به امنیت آنلاینی که در نظر دارند ارائه دهند توجه کرد. سیاست های شرکت های مختلف در این زمینه متفاوت است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *